Plachta na bazén pro každý typ a tvar

Krycí plachty na bazén jsou dominantou našeho portfolia produktů a to v nejrůznějších provedeních. Jsou zárukou vysokého komfortu údržby při obsluze bazénů všech tvarů a rozměrů. Hlavně však zabraňují nehodám a udržují vodní hladinu zcela čistou. Firma Jabor je schopna dodat našim klientům krycí plachty na bazény všech velikostí, tvarů a rozměrů spolu se vším příslušenstvím, které zahrnuje hlavně kotvící čepy, napínací gumy, průtoková síta a další případné doplňky.

Už žádné pády a nepořádek

Hlavní funkcí krycí plachty na bazén je udržet nečistoty mimo vodní hladinu konkrétního bazénu. Druhou je pak prevence nehod. Jde v první řadě o pády domácích zvířat nebo členů rodiny přímo do vody. Tomu brání vysoká pevnost samotné plachty díky použitému materiálu.

Vydrží dlouho, spolehlivě a hodně

Možnosti našich plachet jsou opravdu široké včetně tvaru a barev. Jejich společným základem je vysokopevnostní PVC německé výroby. S gramáží 500 až 650 g/1m2 a precizností provedení samotné plachty je tento materiál totální zárukou vysoké funkčnosti ve všech ohledech a situacích. Současné s tím naše krycí plachty na bazén vydrží při standardním a správném používání zhruba 10 – 15 let.

TOP provedení pro špičkový servis

Toto provedení krycí plachty na bazén má povrchové lakování zaručující velmi snadnou údržbu celé její plochy. TOP varianta je vždy vybavena sítkem pro odtok vody. Dále pak jednotlivými kotvícími gumami se speciálními úchyty pro zajišťovací kolíky. PVC použité na tuto bazénovou plachtu vydrží zátěž do 70 kg/1m2. Model je vyroben zcela podle zadání našeho zákazníka a cena jeho výroby začíná na 400 Kč za 1m2.

Jednoduchá obsluha, vysoká pevnost a příjemný vzhled

Manipulaci s krycí plachtou na bazén v TOP provedení firmy Jabor zvládne bez problémů naprosto každý. Materiál je spojen dohromady pomocí technologie vysokofrekvenčního svařování. Spoje jsou tak dokonale odolné proti vodě a mají také velmi čistý vzhled. Plachta se díky tomu stává jak vynikajícím nástrojem svou funkčností, tak i vysoce reprezentativním prvkem zahrady.

Provedení EKONOMIK a BASIC – další varianty

Dalšími variantami jsou Ekonomik a Basic. Ani jedna z nich už nemá kotvící gumy jednotlivě, ale jen coby jednu velkou po svém obvodu. Oba též postrádají odtokové sítko na rozdíl od modelu TOP. Ekonomik si zachoval lakování na povrchu a individuální tvarování. Basic je vyráběn už jen jako obdélník o zadaných rozměrech. Mají stejnou maximální zátěž (50 kg na 1m2), liší se ovšem cenou. Ekonomik startuje na 350 Kč za 1m2, Basic na 250 Kč za 1m2. Basic varianta je určena zákazníkům hledajícím za přijatelnou cenu adekvátní kvalitu.

Kontakt

Jestli vás zaujala kterákoli z krycích plachet na bazén, neváhejte se nám ozvat na telefon +420 732 193 430 nebo zavoláme my Vám. Případně napište na mail obchod@jabor.cz.

Publikováno: 20. 11. 2019

Kategorie: Zahrada

Autor: Eva Pivníková