Objevte pohodlná, hezká a trvanlivá ratanová křesla

Exotické dřevo, který ratan je, se těší oblibě po mnoho let. Najdete jej v mnoha domácnostech, a díky jeho variabilitě, lze nábytek z ratanu použít do mnoha místností i do venkovních prostorů. Ať už hledáte křeslo, v němž se hezky natáhnete, pohoupete, nebo usednete ke stolku s šálkem kávy, z mnoha modelů si určitě vyberete.

Pohodlné a krásné křeslo z ratanu

Křeslo z ratanu může být nejen různě tvarované a vyplétané, ale rozdíly najdete i v jeho barvách a doplňcích. Velmi hezky působí křesla z ratanu v tmavém provedení s bílým podsedákem, který barvu podtrhne a oživí. Právě takovým je ratanové křeslo ISABEL v barvě tmavý med s bílým podsedákem. Pohodlná sedací plocha s ratanového proutí, konstrukce z mahagonového dřeva, to je komfort s nosností 120 kg. Jestliže hledáte spíše světlejší typ křesla, vězte, že je toto ratanové křeslo v nabídce i ve světlé variantě.

Pojďte relaxovat

Tvar křesla dělá mnohé nejen po designové stránce, ale především co se možnosti posazení týče. Máte-li rádi příjemný relax na terase, lodžii nebo třeba pod korunami stromů v zahradě, jistě se vám bude zamlouvat ratanové relaxační křeslo BONO, které je k dostání v barvách cubu grey nebo tmavé. Unese úctyhodných 110 kg a díky čalounění je příjemně měkké. Opěrka má výšku 60 cm.

Houpání vás bude bavit

Svou terasu, zimní zahradu nebo třeba halu můžete doplnit i o ratanový nábytek v podobě ratanové lavice či židle, papasanu… Krásné a vyhledávané dospělými i dětmi jsou ratanová houpací křesla, jež jednoduše visí na své konstrukci. Máte rádi soukromí? Kupte si uzavřenější typ, díky němuž uvidíte okolí, ale vy budete příjemně kryti. Samozřejmě jsou k mání i typy zcela otevřené nebo mírně uzavřené. S barevným a dostatečně silným polstrováním je houpání v takovém křesle doslova pohádkou.

Publikováno: 30. 04. 2022

Kategorie: Interiér | Nábytek

Autor: Eva Pivníková