Rozhodli jste se pro vstupní dveře z hliníku? Kupte si je u JIS a vsaďte na kvalitní zpracování i krásný design

Spousta majitelů nemovitostí, kteří právě provádí rekonstrukci, nebo svůj domů teprve staví, už předem ví, že budou chtít vstupní dveře z hliníku. Důvodem je jejich obrovská odolnost, která je natolik vysoká, že s dveřmi z hliníku lze počítat na celý život.

Jestliže hledáte zkušenou společnost, která vám je vyrobí s precizní dokonalostí a z kvalitního materiálu, zvolte společnost JIS. Má více než třicetileté zkušenosti, které zúročuje a vkládá je do všech svých dveří. Stále se zdokonaluje, zajímá se o novinky ve výrobě, materiálech i designu.

Hliníkové vstupní dveře JIS

U hliníkových vstupních dveří od JIS můžete počítat s vynikajícími izolačními vlastnostmi. Profil s izolačními zónami vyplněnými pěnou je zárukou těch nejlepších izolačních vlastností hliníkových dveří.

Také vzhled vás potěší. Vybírat můžete z široké nabídky designů a barev RAL nebo Les Couleurs® Le Corbusier. Ať už hledáte decentní provedení, máte rádi zářivé barvy, nebo chcete netradičnější provedení, jistě najdete tu správnou variantu.

Hliníkové dveře jsou maximálně bezpečné. Bezpečnost zajišťuje precizní konstrukční řešení a vysoká odolnost dveří jako celku.

Jak už jsme uvedli, díky svým vlastnostem jsou hliníkové dveře mimořádně odolné a dá se říct nezničitelné.


Rychlý a jednoduchý postup při nákupu vstupních dveří

Koupit si dveře u JIS je naprosto snadné. Společnost oslovíte a společně prodiskutujete vaše představy i možnosti, společnost vám připraví prvotní cenovou nabídku. Následně k vám dorazí technici a zaměří otvory pro nové dveře. Pak vše doladíte, znovu proberete materiál, barvy i doplňky. Následovat bude určení finální ceny, která se po vašem odsouhlasení nebude měnit. Pak firma potvrdí vaši objednávku, sdělí vám informaci o termínu výroby a následně o termínu montáže včetně začištění a vysvětlení obsluhy.

Více na JIS.cz.

Publikováno: 29. 04. 2023

Kategorie: Dveře

Autor: Aneta Štveráková