Teakový nábytek nejen dlouho vydrží, ale skvěle i vypadá

Vytvořit příjemné venkovní posezení není vůbec jednoduché. Váš úspěch spočívá především ve výběru kvalitního nábytku, který vám poskytne nadstandardní odolnost vůči změnám klimatických podmínek a v neposlední řadě bude snadno udržovatelný. Přesně tato uvedená kritéria splňuje zahradní nábytek z teakového dřeva. Jedná se o exotický materiál, který se těží výhradně v tropických oblastech a díky svým unikátním vlastnostem propůjčuje danému nábytku mimořádný užitný komfort. V porovnání s klasickým dřevem je mnohonásobně odolnější vůči okolním vlivům. Nábytek z teakového dřeva si poradí s vlhkostí a pokud ho vhodně ošetříte, můžete ho na své zahradě ponechat i během celé zimy. Podívejme se společně na hlavní přednosti tohoto materiálu.

Nábytek z teakového dřeva a jeho výhody

Zahradní sestavy z teaku oceníte především v jejich schopnosti ustát nepřízeň všech proměň klimatických podmínek. Nábytek můžete vystavit dešti, větru, ale i sněhu a stále mít jistotu, že si v takovém počasí poradí. Naopak se zvýrazní přírodní kresba dřeva a barva získá stříbrno-šedý odstín. Kdo by se snad chtěl jakékoliv proměny vyvarovat, stačí teakový nábytek vhodně ošetřit. Další nespornou výhodou tohoto materiálu je jeho značná tvrdost a pružnost, díky čemuž se mu tradiční škůdci vyhýbají.

Teakový nábytek i do interiéru

Teakový nábytek se skvěle vyjímá i v interiéru nebo v zimních zahradách. Jedná se o všestranný nábytek s dlouhou životností a perfektním vzhledem. Pokud hledáte teakové stoly nebo teakové židle, které vám vydrží opravdu dlouho, zaměřte se na rozsáhlou nabídku společnosti Texim, která se na prodej tohoto nábytku specializuje. Pokud vás zajímají další informace, navštivte webové stránky na adrese https://www.zahradni-dreveny-nabytek.cz/

Publikováno: 16. 04. 2020

Kategorie: Interiér

Autor: Eva Pivníková