Tipy

Overlocky Babylock

Hledáte opravdu jednoduchý overlock, který nebudete muset složitě navlékat ani seřizovat a bude šít krásně na každém materiálu?

Pokud se nemusíte příliš ohlížet na jeho cenu, nechte se rozmazlovat overlocky Babylock. Jsou to jedny z nejlepších overlocků na trhu a rozhodně za svoji cenu stojí. Budou vás hýčkat automatickým systémem navlékání Airthreading, kdy overlock používá k navlékání kličkařů vzduchové hadičky a vy nemusíte složitě zápasit s navlečením drah nití pomocí pinzety. Umí navlékat i do jehel a automatické řízení napětí nitě vám usnadní jakékoliv seřizování stehu.

Vzduchové navlékání začaly v posledních letech do svých strojů dávat i konkurenční značky, ale proč si kupovat overlock navlékaný vzduchem někde, kde to dělají rok a půl, když můžete mít doma stroj s desítky let trvajícím vývojem a tradicí od japonské firmy Babylock.

Nejoblíbenější mezi overlocky je overlock Babylock Victory BLCS3, který má automatické napětí, navlékače jehel a je naprosto spolehlivý a jednoduchý. Dražší modely potom disponují revolučním vlnkovým stehem, kdy overlock při šití mění sám napětí na nitích a díky tomu s použitím kontrastních nití vytváří efektní vlnkový steh vhodný na ozdobné lemování.

Babylocky jsou rychlé, svižné a tiché – opravdu je to báječný přítel pro šití pružných materiálů a vy ušetříte spoustu času, protože nemusíte nic složitě nastavovat. Šití vás tak bude opravdu bavit.